O mnie

Jestem  psychoterapeutką i trenerem grupowym. Posiadam certyfikat EAGT. Jestem absolwentką Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Terapii Gestalt OK PSPP w Krakowie. Przez wiele lat aktywnie udzielałam się jako wolontariusz w PCPR w rodzinnym mieście. Jestem członkiem zespołu Instytutu Treningi i Edukacji w Rzeszowie. Prowadzę zajęcia ze studentami na kursie początkowym. Ukończyłam również roczne Studium Treningu  Interpersonalnego w Warszawie, w Ośrodku Pomocy i Edukacji Intra. Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle na oddziale psychiatrycznym oraz w NZOZ "Nervus" w Krośnie.  Swoje  umiejętności     w zakresie pomocy psychoterapeutycznej doskonale od wielu lat na licznych szkoleniach, treningach terapeutycznych i warsztatach rozwoju osobistego. Mam rownież w swoim życiu ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy w korporacji. To doświadczenie pozwala mi lepiej rozumieć proces grupowy i świat moich klientów. 

W swojej pracy staram się łączyć wiedzę z różnych obszarów. Jestem specjalistą z zakresu rehabilitacji ruchowej. Wiedza z zakresu fizjologii organizmu, napięć i dysfunkcji ruchowych pozwala mi pomagać klientom którzy borykają się z zaburzeniami psychosomatycznymi. Nadciśnienie tętnicze, wrzody żołądka, bóle kręgosłupa, zaburzenia snu i łaknienia, astma, migreny – mogą mieć związek z doświadczaniem długotrwałego stresu. 

Ponadto psychoterapia jest również formą rozwoju osobistego. Odpowiada na potrzeby tych, którzy szukają zmiany, chcą zwiększyć świadomość siebie, zrozumieć własną historię, poznać i rozwinąć swój potencjał, żyć twórczo.


Pracuję z osobami dorosłymi w trudnej sytuacji życiowej, emocjonalnej, doświadczonych długotrwałym stresem oraz osobami pragnącymi świadomego i satysfakcjonującego życia. Prowadzę treningi interpersonalne. 

Uważam, że każdy ma w sobie olbrzymi potencjał do poznania i zrozumienia siebie. Według mnie warto zobaczyć, w jaki sposób człowiek funkcjonuje w świecie, jakie mam relacje z innymi. Wierzę, że w procesie terapii wzięcie odpowiedzialności za własne uczucia i myśli, pozwoli klientowi zamienić „muszę” i „powinienem” na „chcę” i „pragnę”. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim szacunkiem do Klienta, jego historii i przeżyć.

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych.

W pracy terapeutycznej przestrzegam Kodeksu Etycznego (EAGT), a swoją aktywność zawodową poddaję regularnej superwizji.

Kwalifikacje zawodowe:

- Roczny Program Edukacji Psychologicznej w zakresie psychoterapii;

- Trzyletnia Szkoła Trenerów i Psychoterapeutów - Instytut Psychoterapii Gestalt, posiadający akredytację EAGT-European Association for Gestalt Therapy;

- Studium Treningu Interpersonalnego:  Intra,  Warszawa Jolanta Sokół-Jedlińska,  Barbara Kowalewska 

- Warsztat " Praca ze snem" prowadzony przez Sveina Johansena

- Warsztat " Praca z parą" prowadzony przez Lynde Osborne

- Warsztaty "Gestalt Play Therapy" prowadzony  Felicie Carroll

- Warsztat "Terapia par" - prowadzący Zofia Pierzchała

- Warsztat "Art Gestalt Therapy. Praca z dziecmi i młodzieżą" cz. I prowadzący Jon Blend

- Warsztat "Intensywny kurs Art Gestalt Therapy. Praca terapeutyczna z nastolatkiem" cz. II prowadzący Jon Blend

- Warsztat " Ciało w terapii Gestalt. Ucieleśniona, relacyjna uważność" prowadzący Gail Feinstein

- Warsztat „Ciało. Mieć czy być” prowadzący Giovanni Turra

-Warsztat " Self-od torii założycielskiej, wraz z jej dalszym rozwojem, do praktyki klinicznej"Jean Marie Robine

Swoje umiejętności terapeutyczne nadal doskonalę poprzez uczestnictwo w wielu warsztatach, kongresach, szkoleniach oraz treningach terapeutycznych. 


Oferta

Konsultacje psychoterapeutyczne
Psychoterapia indywidualna
Psychoedukacja